Wyjazdy na Kubę - oferta

Kuba delux to połączenie 10 dniowego intensywnego zwiedzania Kuby według programu “Egzotyczna wyspa” oraz 4 dniowego odpoczynku w 5 – gwiazdkowym hotelu w Varadero. Nasza perełka wyjazdowa! Zapraszamy 🙂

Przejedziesz się amerykańskim kabrioletem z lat 50 – tych, poznasz proces wytwarzania kubańskich cygar w Viñales. Zwiedzisz najważniejsze atrakcje z listy UNESCO. Poznasz kolonialne miasta – Cienfuegos i Trinidad oraz pasma górskie – Escambray i Tope de Collantes.

Czy jesteś gotowy odkryć “wyspę jak wulkan gorącą”? Od zwiedzania atrakcji z listy UNESCO po wygrzewanie się w promieniach słońca na karaibskich plażach. Podczas 10 intensywnych dni przejedziemy przez Hawanę, Trinidad, Cienfuegos, Zatokę Świń oraz Vinales.

Przygotuj się na niesamowitą podróż w rytmie salsy i rumby! Nasza trasa zabierze Cię w miejsca, które znajdują się poza utartymi szlakami – tam, gdzie mieszkańcy bawią się do białego rana. A pomiędzy zwiedzaniem (i tańcem!) upewnimy się, że będziesz miał czas na relaks na karaibskich plażach. Zapraszamy!

Zapraszamy na sylwestrowy wyjazd na Kubę (29.12.2024 – 12.01.2025). Zapisy na Sylwestra 2024/2025 właśnie ruszyły! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy do zapisów.

Spersonalizowany plan wyjazdu na Kubę na wyciągniecie ręki! Pomożemy w organizacji wyprawy, zarezerwujemy zakwaterowanie, transport oraz transfer z lotniska.