Wyjazdy na Kubę - oferta

Zabierzemy Cię na prawdziwą karaibską przygodę! Poznasz kolonialne miasta Kuby m.in Hawana, Viñales, Cienfuegos, Trinidad. Na własnej skórze doświadczysz codziennego życia Kubańczyków, ich kultury, religii oraz zwyczajów. Pomiędzy zwiedzaniem znajdziemy również czas na odpoczynek na karaibskich plażach Kuby (Playa Ancon, Varadero oraz Playas del Este). My już nie możemy się doczekać, a Ty?

Jesteś gotowy na przeżycie tanecznej przygody na Kubie? Jesteśmy kwalifikowanymi instruktorami salsy kubańskiej oraz bachaty. Zabierzemy Cię do najlepszych szkół tańca i pokażemy wyjątkowe miejsca gdzie Kubańczycy bawią się do samego rana. Pomiędzy zwiedzaniem znajdziemy również czas na odpoczynek na karaibskich plażach Kuby (Playa Ancon oraz Playas del Este).

 

Chcesz jechać na wymarzone wakacje na egzotyczną wyspę? Chcesz odpocząć na karaibskich plażach, ale również zwiedzać i poznawać kulturę Kuby? Stanęliśmy  na wysokości zadania i przygotowaliśmy wycieczkę na której w maksymalny sposób wykorzystasz Twój cenny czas! Pomiędzy zwiedzaniem znajdziemy również czas na odpoczynek na karaibskich plażach Kuby (Playa Ancon, Playa Larga oraz Playas del Este). Gotowi?

Spersonalizowany plan wyjazdu na Kubę na wyciągniecie ręki! Pomożemy w organizacji wyprawy, zarezerwujemy zakwaterowanie oraz transport. Długość wyjazdu zależy od Waszej dyspozycyjności!

Zapraszamy na niezapominany, sylwestrowy wyjazd na Kubę (29.12.2023 – 08.01.2024). Zapisy na Sylwestra 2023/2024 właśnie ruszyły! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy do zapisów i spędzenia Nowego Roku na egzotycznej, karaibskiej wyspie!