Kuba wycieczki fakultatywne

Hawana – stolica Perły Karaibów, to tutaj znajdują się najpiękniejsze, kolonialne zabytki Kuby. Hawana to miasto kontrastów, obok okazałego gmachu budynku z pozłacaną kopułą, stoi kolonialny zabytek architektury. Hawanę można pokochać lub znienawidzić , mówi się, że wszystko zależy od estetyki przyjezdnego. To właśnie Hawana skradła serca naszych przewodników – Raydela i Natalii. „Mieszkamy tutaj na co dzień i znamy każdą uliczkę stolicy Kuby. Chcemy pokazać Ci Hawanę oczami tubylców – poznasz ją taką jaka jest naprawdę.”. Zarezerwuj wycieczkę fakultatywną z Varadero do Hawany razem z zespołem MyKuba – wycieczki na Kubę.

Viñales w 1999 roku zostało wpisane na listę UNESCO. Piękno natury, soczysta zieleń, wystające wapienne mogoty oraz wszechobecny krajobraz niczym z epoki dinozaurów to tylko wierzchołek góry lodowej jaki ma do zaoferowania Viñales. Zarezerwuj wycieczkę fakultatywną z Varadero do Viñales razem z zespołem MyKuba – wycieczki na Kubę. Poznaj proces wytwarzania kubańskich cygar, spróbuj najlepszej piñacolada na Kubie oraz odwiedź dolinę „Valle de Viñales” konno lub pieszo. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas wakacji na Kubie!

Zapraszamy do rezerwacji wycieczki fakultatywnej z Varadero do Trinidadu, El Nicho oraz Cienfuegos. Podczas niezapomnianej wycieczki objazdowej po Kubie poznacie dwa kolonialne miasta w zachodnio – centralnej części wyspy oraz odwiedzicie rezerwat przyrody El Nicho. Przygotujcie się na dzień pełen wrażeń, zwiedzania oraz kąpieli w krystalicznych wodach wodospadu. Pamiętajcie o zabraniu kostiumu kąpielowego, ręcznika oraz wygodnych butów.

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do Zatoki Świń i odkryj wszystko, co to piękne miejsce ma do zaoferowania. W Cueva de los Peces, będziesz cieszyć się snorkelingiem oraz podziwiać podwodny świat cenote. Odwiedź Guama i przenieś się w czasie, spacerując po wiosce Tainów. Następnie wejdź na fermę krokodyli aby poznać z bliska te niesamowite gady. Zarezerwuj wycieczkę fakultatywną z Varadero do Zatoki Świń razem z zespołem MyKuba – wycieczki na Kubę.

Viñales– „kraina rumu i cygar” to obowiązkowy punkt wycieczkowy dla każdego odwiedzającego Kubę. Najlepsze atrakcje Viñales znajdziemy poza utartymi szlakami – poza miastem. Odwiedź Cueva del Indio oraz Mural de la Prehistoria. Wśród wapiennych mogotów jedź na przejażdżkę konną po dolinie Viñales oraz skręć swoje pierwsze cygaro na kubańskiej plantacji! Zarezerwuj wycieczkę fakultatywną z Hawany do Viñales razem z zespołem MyKuba – wycieczki na Kubę.

Zapraszamy na jednodniową wycieczkę po Zatoce Świń z MyKuba – wycieczki na Kubę! Z nami będziesz nurkował w Cueva de los Peces, zobaczysz z bliska krokodyle na farmie krokodyli „criadero de cocodrillos”. Następnie cofniesz się w czasie spacerując po wiosce Tainów. Na koniec wyprawy dowiesz się co wydarzyło się w „Bahia de Cochinitos” w 1961 roku. Zarezerwuj swoją wycieczkę fakultatywną z Hawany do Zatoki Świń już dziś.

Wycieczki fakultatywne Kuba – aby zobaczyć i przeżyć więcej

Kuba uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej interesujących wysp Morza Karaibskiego. Kojarzy się przede wszystkim z malowniczymi plażami, cygarami czy rumem, ale ma o wiele więcej do zaoferowania. Ten niezwykły kraj obfituje w niesamowite miejsca i atrakcje. Podczas wakacji na Kubie warto więc zrobić wszystko, by zobaczyć jak najwięcej. Kiedy już odpoczniesz na karaibskiej plaży, zatańczysz salsę albo zapalisz oryginalne kubańskie cygaro przy szklaneczce rumu, wybierz się na wycieczki fakultatywne.

Wycieczki fakultatywne Kuba Vardero pozwolą Ci lepiej poznać ten piękny kraj, zwiedzić nowe, ciekawe miejsca i zabytki. Wybierając wycieczki fakultatywne na Kubie, zyskujesz kompleksową opiekę przewodnika mówiącego w języku polskim. Nie musisz martwić się o przejazd, ponieważ wszystko masz w cenie wycieczki – zapewniamy odpowiedni transport dostosowany do liczby uczestników wyprawy. W zależności od wycieczki w cenę wliczone są również inne opłaty, np. za wejścia do zabytków, muzeów czy innych zwiedzanych obiektów. Żadnych ukrytych kosztów i „gwiazdek” przy cenach nie ma! Zawsze przed wyjazdem informujemy o szczegółowych kosztach wyprawy oraz ewentualnych dodatkowych opłatach do poniesienia na miejscu. Dzięki temu każdy nasz Klient dobrze wie, ile dokładnie kosztują wycieczki fakultatywne na Kubie.

czytaj więcej

Kuba – wycieczki fakultatywne, które Cię zachwycą

MyKuba to polskie biuro podróży na Kubie, oferujące atrakcyjne wycieczki fakultatywne. Kuba ma mnóstwo interesujących miejsc i zabytków, które warto zobaczyć podczas wyprawy do tego pięknego kraju. Regularnie rozszerzamy naszą ofertę o dodatkowe na wyspie Kuba wycieczki fakultatywne, aby zapewnić naszym Klientom możliwie największy wybór i jak najciekawsze doznania. Oferujemy starannie przygotowane programy zwiedzania pod opieką doświadczonego przewodnika, który zna Kubę jak własną kieszeń. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Klientów, dlatego wszystkie wycieczki fakultatywne – Kuba są zawsze dokładnie zaplanowane. Transport odbywa się w sprawnych technicznie, wygodnych pojazdach.

Wiemy, że Kuba to kraj na tyle niezwykły, że chce się go zwiedzać w skupieniu, aby czerpać z wyprawy jak najwięcej. Dlatego wycieczki fakultatywne na Kubie odbywają się w małych grupach. To zapewnia wysoki komfort podróży oraz możliwość swobodnej rozmowy z przewodnikiem i zadawania pytań. Podczas wycieczek panuje przyjacielska atmosfera. Dzielimy się z uczestnikami ciekawostkami dotyczącymi odwiedzanych miejsc. Doradzamy, gdzie kupić pamiątki i najlepsze cygara w promocyjnych cenach albo w jaki sposób najkorzystniej wymienić walutę. Polecamy też najlepsze lokalne restauracje.

Wycieczki fakultatywne Kuba Varadero

Być na Kubie i nie zobaczyć Hawany, Trinidad czy El Nicho to ogromna strata. Polskie biuro podróży na Kubie MyKuba organizuje atrakcyjne wycieczki fakultatywne do najciekawszych zakątków kraju. Oferujemy wycieczki fakultatywne z Varadero do Hawany. To stolica Kuby, a jednocześnie miasto o niepowtarzalnym charakterze, którego nie sposób poczuć nigdzie indziej na świecie. Hawana słynie z najlepszych cygar, charakterystycznej muzyki i przepięknych zabytków wpisanych na światową listę UNESCO. Ze starą, kolonialną częścią miasta La Habana Vieja z wyjątkową architekturą sąsiaduje Habana Centro – dzielnica przez wielu uważana za prawdziwe serce Hawany, tętniące życiem przez całą dobę. Wycieczki fakultatywne to szansa zobaczenia promenady Malecon, zamku i fortecy Morro, domu Ernesta Hemingwaya, fabryki cygar czy dawnej dzielnicy chińskiej. To jednak zaledwie kilka z mnóstwa atrakcji i miejsc, które warto zwiedzić w tym niezwykłym mieście, wybierając wycieczki fakultatywne Kuba Varadero-Havana. Nasze polskie biuro podróży na Kubie gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas wyprawy do kubańskiej stolicy.

To niejedyny kierunek wyjazdu, który czeka na Ciebie, gdy wybierzesz wycieczkę z Varadero. Wycieczki fakultatywne do Vinales to z kolei szansa zobaczenia bajkowej doliny z uprawami najlepszego tytoniu na świecie. Rejon Vinales słynie też z wielu innych atrakcji. Grota Indian, El Palenque czy słynny mural o wymiarach 120 x 180 metrów obrazujący ewolucję od ameby do homo socialistus, wedle pomysłu samego Fidela Castro, to najciekawsze miejsca i zabytki, które warto obejrzeć, wybierając wycieczki fakultatywne z Varadero do Vinales. Zobacz, jakie inne atrakcje przygotowaliśmy dla naszych Gości podczas wyprawy do tego pięknego miejsca.

Gdzie jeszcze możesz wybrać się z Varadero? Wycieczki fakultatywne do Trinidadu to propozycja dla miłośników pięknej architektury i osób chcących poczuć „ducha przeszłości” Kuby. Wycieczki fakultatywne z Varadero do Trinidadu pozwolą Ci zobaczyć piękne brukowane uliczki, dachy kryte czerwoną dachówką i rezydencje kolonialne, tworzące niepowtarzalną, niezwykle spójną całość. Z Trinidadu na wyspie Kuba wycieczki fakultatywne prowadzą też do innych zakamarków regionu. Cienfuegos, czyli „kubański Paryż” to ciekawe miasto widocznie inspirowane francuską architekturą. Z Varadero wycieczki fakultatywne odbywają się ponadto do parku narodowego El Nicho, gdzie zobaczysz wspaniałe kaskady wodne. Szczegółowe plany wycieczek fakultatywnych znajdziesz na kolejnych podstronach.