INCENTIVE TRAVEL KUBA

Współcześnie firmy dbają o swoich pracowników na przeróżne sposoby. Doskonale wiedzą, że zarówno samopoczucie każdej osoby, jak i dobra atmosfera w całym zespole mają olbrzymie znaczenie. Z myślą o komforcie kadry coraz częściej oferują jej egzotyczne wyjazdy, w których trakcie wszyscy mogą lepiej się poznać, a przez to tworzyć bardziej zgrany team. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom przedsiębiorstw oraz zatrudnionych w nich ludzi, proponujemy podróże na Kubę w ramach tzw. turystyki motywacyjnej.

hawana kuba

Incentive travel co to jest?

Wspomniane wyżej określenie dotyczy wyjazdów cieszących się coraz większym powodzeniem. Korzystają z nich korporacje, a także mniejsze firmy, pragnące wynagrodzić pracowników za realizację wyznaczonych zadań. Incentive travel to pojęcie wchodzące do szerszego zbioru turystyki biznesowej, która łączy w sobie wyjazd motywacyjny, integracyjny oraz standardową wycieczkę turystyczną. Słowo „incentive” oznacza zachętę, co dobrze wyjaśnia rolę, którą odgrywają tego rodzaju wycieczki firmowe.

Ze swojej strony świadczymy usługi jako firma z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy podróże incentive na Kubę. Grupa uczestników ma w ich trakcie wspaniałą szansę nie tylko na integrację oraz świetną zabawę na imprezach czy innych aktywnościach zespołowych. Może również poświęcić czas na zwiedzanie kubańskich atrakcji, cieszenie się lokalnymi smakami oraz poznawanie zwyczajów. Zorganizowane przez nas wyjazdy firmowe będą niezapomnianym przeżyciem, które z pewnością zbliży pracowników, co przełoży się z czasem na wyniki.

Wyjazdy incentive travel - Kuba

Podczas wycieczek wchodzących do katalogu turyści mogą przeżyć liczne przygody. W zależności od tego, na który wariant zdecyduje się ich pracodawca, poznają określone rejony Kuby, skosztują regionalne dania oraz będą uczestniczyć w zabawach. Wycieczki integracyjne dla firm umożliwiają spędzenie czasu pośród malowniczych pejzaży. Na podziwianie czekają spektakularne plaże omywane wodami Morza Karaibskiego oraz przepiękne miasta ze stojącą na czele stolicą, Hawaną.

Zapraszamy na wyjazdy integracyjne dla pracowników firmy, poszukujące rozwiązań dla swojej kadry. Trudno o lepszy sposób na zmotywowanie zatrudnionych do dalszej pracy, a także do zaangażowania ich w rozwój przedsiębiorstwa. Zaproszenie zespołu na tak atrakcyjną wycieczkę z pewnością spotka się z uznaniem. Nie ma przy tym znaczenia, czy wyjazdy motywacyjne dla firm mają być połączone z elementami szkolenia, czy pełnić funkcję nagrody za ciężką pracę. Urlop na Kubie brzmi cudownie.

Kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że wycieczki integracyjne dla firm, które dołączyliśmy do oferty, szybko stały się jednymi z najczęściej wybieranych opcji. Łatwo to zrozumieć, gdy spojrzy się na przyszłe korzyści dla przedsiębiorstwa. O dobrego pracownika warto walczyć, aby nie myślał o zatrudnieniu się u konkurencji. Doceni wyjazdy integracyjne dla firm. Zadowolony nie tylko z wynagrodzenia, lecz również z atmosfery w biurze oraz widocznych starań szefostwa, pozostanie na swoim stanowisku. Co więcej, zapraszany na incentive travel, może stanowić z czasem żywą reklamę danej firmy. Troska o dobre samopoczucie pracowników to inwestycja, która naprawdę się opłaci.

Od lat zajmujemy się planowaniem oraz wysyłaniem grup na Kubę. Organizacja wyjazdów integracyjnych sprawia nam wielką przyjemność na każdym etapie, począwszy od wyznaczania kolejnych punktów programu, a skończywszy na obserwacji zadowolenia uczestników. Uważnie wsłuchujemy się przy tym w ich głosy, co pozwala nam sukcesywnie doskonalić wyjazdy motywacyjne. Tym samym z każdą wycieczkę stajemy się jeszcze lepszymi organizatorami. Co to oznacza? Że warto rezerwować u nas wyjazdy firmowe na następne sezony, z tymi bądź innymi zespołami.

Rezerwacja incetive travel Kuba

Skontaktuj się z nami przez e-mail:

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

Agnieszka : +48515205235 ( Polska )
Natalia : +53 53029150 ( whatsapp )

Aby bezpośrednio skontaktować się z właścicielami biura podróży MyKuba – wycieczki na Kubę, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@mykuba.pl lub wiadomości przez Whatsapa na kubański numer telefonu Natalii +53 53029150

czytaj więcej

Podróże incentive na Kubę

Przykładamy wszelkich starań, aby uczestnicy wypraw na Kubę byli w pełni usatysfakcjonowani. Wyjazdy motywacyjne dla firm, które polecamy przedsiębiorcom, charakteryzują się licznymi zaletami. Przede wszystkim to wycieczki ekskluzywne, z dostępem do usług świadczonych na najwyższym poziomie. Udogodnienia oraz poszczególne punkty programu ustala się specjalnie dla grupy. Wyjazdy integracyjne dla pracowników mogą obejmować m.in. ekstremalne przygody w ramach survivalu bądź nurkowanie. Mogą wchodzić do nich wycieczki krajoznawcze w główne albo mniej znane (mniej komercyjne) miejsca na Kubie.

Każdy wyjazd integracyjny dla firm, który proponujemy chętnym, wiąże się z obsługą przez profesjonalistów. Dotyczy to zarówno pracowników naszego biura, jak i personelu na wyspie, w tym w hotelu. Uczestnicy będą zakwaterowani w obiektach wypoczynkowych, co pozwoli im cieszyć się wszelkimi przyjemnościami, jakie mogą sobie wyobrazić w obiektach z tej kategorii.

Egzotyczne wycieczki integracyjne dla pracowników

Opisując szczegółowo incentive travel, warto położyć nacisk na to, jak wiele korzyści przynosi już jeden wyjazd, na który przedsiębiorca wyśle swój zespół. Egzotyczna wycieczka na Kubę to olbrzymia atrakcja. Sama wizja wypoczynku w pięknym otoczeniu może sprawić, że zespół zbierze wszystkie siły, aby osiągnąć cel w krótszym czasie oraz zaskoczyć kadrę kierowniczą. Prócz tego taki wyjazd integracyjny dla firm powinien być nagrodą dla najlepszych członków ekipy zatrudnionych. Powinien być podziękowaniem ze strony pracodawcy za poświęcenie, intensywne działania oraz wkład wniesiony w rozwój marki. Wycieczki integracyjne to świetny sposób wynagrodzenia najefektywniejszych oraz najbardziej zaangażowanych pracowników.

Istnieje jeszcze jedna opcja, którą przedsiębiorstwo może wziąć pod uwagę, planując podróże incentive. Na zagraniczny wyjazd można zaprosić kontrahentów albo ważnych klientów, którzy przyczynili się do rozwoju firmy – choć oczywiście inaczej niż pracownicy. Wyjazdy integracyjne sprawią, że marka stanie się wyjątkowa w oczach współpracujących z nią ludzi.

Incentive travel cena wyjazdu na Kubę

Piękne wspomnienia, opalenizna, a także mnóstwo nowych doświadczeń – tego wszystkiego nie można przeliczyć na pieniądze. Jeżeli natomiast chodzi o aspekt finansowy wyjazdów takich, jak incentive travel cena zależy od szeregu czynników. Między innymi, znaczenie ma długość wycieczki, liczba uczestników, wybrany hotel oraz oferta wyżywienia. Prócz tego liczy się program samego wyjazdu, atrakcje, które do niego wchodzą oraz miejsca, które zespół będzie miał możliwość odwiedzić. Warto jednak podkreślić, że niezależnie od finalnego kosztu wycieczki integracyjne dla pracowników będą niesamowitymi wydarzeniami, które każda osoba biorąca w nich udział zapamięta na lata.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wycieczek, a następnie do kontaktu. W razie zainteresowania bądź dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Z chęcią wyjaśnimy, na czym dokładnie polegają nasze wyjazdy integracyjne w ramach turystyki motywacyjnej. Możemy też doradzić najlepszą formę wyprawy, zaproponować konkretne atrakcje etc. Namawiamy do przekonania się, jak w prosty, a przede wszystkim niezwykle przyjemny sposób można stworzyć zgrany zespół. Wspaniała atmosfera, która zapanuje po powrocie z wycieczki, szybko zaowocuje sprawniejszą organizacją pracy oraz jej efektami.