O nas

MyKuba - organizator turystyki:

MyKuba jest licencjonowanym touroperatorem. Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych o numerze 33450. Chcemy, żebyście czuli się z nami bezpiecznie, dlatego ubezpieczamy naszych klientów w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA. Numer gwarancji ubezpieczeniowej MYKUBA to M521890. Bardzo ważną kwestią podczas wyjazdu jest bezpieczeństwo oraz pewność wypłacalności biura podróży, dlatego zawsze sprawdzajmy czy oferujące nam wycieczki firmy są wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

certyfikat mykuba

MyKuba - lAUREAT KONKURSU ORŁY TURYSTYKI:

MyKuba – wycieczki na Kubę zdobyła tytuł laureata w ramach prestiżowego plebiscytu branżowego Orły Turystyki 2022. To niesamowite osiągnięcie zawdzięczamy w całości naszym klientom i ich zaufaniu do naszych usług, za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Wasze pochlebne recenzje oraz pozytywne opinie były integralną częścią osiągnięcia sukcesu w plebiscycie 2022! Bez Was nie byłoby MyKuba – wycieczki na Kubę. Dziękujemy wszystkim serdecznie!

orły turystyki laureat konkursu

DLACZEGO MYKUBA?

  • MyKuba to wycieczki na Kubę dla małych grup, max do 20 osób.
  • MyKuba to opieka polskojęzycznego przewodnika.
  • MyKuba to stały kontakt oraz pomoc Kubańczyka – Raydel Zaldivar Brito oraz Polki – Natalii Andres, którzy dopilnują wszystkich spraw organizacyjnych.
  • MyKuba to bezpieczeństwo i dokładnie zaplanowana każda chwila Waszego czasu. Nasz program jest dokładnie przemyślany (wiemy, co jest warte zobaczenia!) ale i Wasze propozycje są mile widziane!
  • MyKuba to komfort podczas podróży (samochód, dostępny podczas części objazdowych oraz najlepsze casa particulares, dostępne na Kubie).
  • MyKuba to po prostu ludzie, tworzący z nami te wspaniałe podróże!
  • MyKuba to poznanie kultury, obyczajów oraz religii na Kubie.
  • MyKuba to najlepsze zajęcia taneczne w profesjonalnych szkołach tańca na Kubie.
  • MyKuba to licencjonowany touroperator. Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych o numerze 33450. Ponadto ubezpieczamy naszych klientów w Towarzystwie Ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA.

Nasza znajomości wyspy, ludzi z nami współpracujących, ich kultury i języka hiszpańskiego – uczyni Wasz wyjazd niezapomnianą przygodą!

HISTORIA MYKUBA

MyKuba powstała z miłości do kubańskiej kultury i chęci podzielenia się nią z Tobą. Podczas naszej pierwszej wyprawy na Kubę zorientowaliśmy się jak ciężko jest podróżować oraz poznawać wyspę samemu bez pomocy Kubańczyka i tak powstała idea założenia biura podróży oraz dzielenia się naszą pasją do kultury kubańskiej razem z Wami! Nasza cała kariera zawodowa jest związana z Kubą. Organizujemy oraz pilotujemy wycieczki na Kubę, a będąc w Polsce piszemy bloga o Kubie oraz prowadzimy zajęcia taneczne z salsy kubańskiej. Kochamy to co robimy i mamy nadzieję, że podczas wyjazdu zarazimy również Was miłością do wyspy!

Będąc na Kubie, oprócz zwiedzania najpopularniejszych atrakcji turystycznych, zabierzemy Was w miejsca znane tylko Kubańczykom. Zanurzycie się w prawdziwy świat kubańskiej kultury oraz poznacie prawdziwą Kubę. Pokażemy Ci Kubę widzianą oczami Kubańczyków. Zabierzemy Cię na prawdziwą karaibską przygodę! Zobaczysz kolonialne miasta środkowej oraz zachodniej Kuby (Hawana, Viñales, Varadero, Trinidad). Poznasz codzienne życie Kubańczyków, ich kulturę, religię oraz zwyczaje. Pomiędzy zwiedzaniem znajdziemy również czas na odpoczynek na karaibskich plażach Kuby (Playa Ancon, Varadero oraz Playas del Este). Z nami zobaczysz Kubę, jakiej nie zaproponuje Ci żadne inne biuro podróży! Jesteś gotowy/a?

NASZ ZESPÓŁ

Raydel Zaldivar Brito

Współzałożyciel biura podróży MyKuba. Kubańska energia rodem prosto z gorącej Hawany! Jak na rodowitego Kubańczyka przystało nie znosi ciszy – taniec i muzyka towarzyszą mu od urodzenia. Jeden z pierwszych zwrotów, których nauczył się po polsku (zaraz po raz, dwa, trzy… pięć, sześć, siedem) to… „Tańczymy?”.

W wieku 27 lat wyprowadził się do Polski i obecnie większość część roku spędza na Kubie organizując wymarzone wyjazdy dla Was! Będąc w Polsce pracuje jako tancerz i choreograf w projekcie Alo Cubano Raydel & Natalia. Raydel jest kwalifikowanym instruktorem tańca: salsa cubana oraz bachata. Raydel posiada doświadczenie w organizowaniu wyjazdów na Kubę. 

Opiekun grupy, dla którego twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podczas wyjazdu są najważniejsze. 

raydel zaldivar

NATALIA ANDRES

Miłośniczka podróży, tańca i kubańskiej kultury. W wolnych chwilach zajmuje się wyszukiwaniem atrakcyjnych cenowo lotów.

Podczas pierwszego pobytu na Kubie zakochała się w atmosferze, ludziach i ukrytym pięknie wyspy- teraz tajemnice tego piękna chce odkrywać ponownie z Wami. Wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu i przedsiębiorczości zdobyła studiując w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Natalia jest kwalifikowaną instruktorką tańca: salsa cubana oraz bachata. Razem z Raydelem prowadziła zajęcia taneczne oraz warsztaty w wielu szkołach w całej Polsce.

Posiada doświadczenie w organizowaniu wyjazdów- zadba o wszystkie sprawy organizacyjne i logistyczne, abyście w 100% mogli cieszyć się z wypoczynku na Kubie.

natalia andres