Kontakt

Gwarancja i bezpieczeństwo z Mykuba

MyKuba jest licencjonowanym touroperatorem. Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych o numerze 33450. Chcemy, żebyście czuli się z nami bezpiecznie, dlatego ubezpieczamy naszych klientów w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA. Numer gwarancji ubezpieczeniowej MYKUBA to M521890. Bardzo ważną kwestią podczas wyjazdu jest bezpieczeństwo oraz pewność wypłacalności biura podróży, dlatego zawsze sprawdzajmy czy oferujące nam wycieczki firmy są wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Raydel Zaldivar Brito

Rezerwacja wycieczki

Aby zarezerwować wycieczkę wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefonicznie. Prosimy o wysłanie danych osobowych ( imię, nazwisko, daty wyjazdu, datę urodzenia oraz numer telefonu). E-mailem wyślemy przygotowaną umowę, którą należy podpisać oraz odesłać skan. Następnym krokiem jest wpłata zaliczki – 1000 zł i oczekiwanie na wymarzone wakacje na Perle Karaibów!

Masz jakieś pytania ?

Skontaktuj się z nami!

informacje kontaktowe

telefon

Agnieszka : +48 515205235 ( Polska )
Natalia : +53 53029150 ( Kuba )

Jeżeli nie odbieramy telefonu z kierunkowym polskim numerem to znaczy, że jesteśmy na Kubie!

W takiej sytuacji najłatwiejszą formą kontaktu będzie wysłanie e-maila kontakt@mykuba.pl lub wiadomości przez Whatsupa na kubański numer telefonu Natalii +53 53029150