Kontakt

Gwarancja i bezpieczeństwo z Mykuba

MyKuba jest licencjonowanym touroperatorem. Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych o numerze 33450. Chcemy aby nasi klienci czuli się z nami bezpiecznie, dlatego ubezpieczamy ich w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA. Numer gwarancji ubezpieczeniowej MYKUBA to M524008. Bardzo ważną kwestią podczas wyjazdu jest bezpieczeństwo oraz pewność wypłacalności biura podróży, dlatego zawsze sprawdzajmy czy oferujące nam wycieczki firmy są wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

raydel zaldivar brito

Rezerwacja wycieczki

Gotowy do wyruszenia w podróż życia? Zarezerwuj swoją wycieczkę już dziś! Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Podaj nam swoje dane osobowe (imię, nazwisko, daty wyjazdu, datę urodzenia i numer telefonu). Po wypełnieniu formularza otrzymasz drogą mailową przygotowaną umowę oraz dokumenty podróży. Umowę należy podpisać, odesłać skan dokumentu oraz wpłacić pierwszą płatność za wyjazd. I voila – już prawie jesteś na Kubie.

Masz jakieś pytania ?

Skontaktuj się z nami!

informacje kontaktowe

telefon

Agnieszka : +48 515205235 ( Polska )
Natalia: +48 795157096 (WhatsApp)

Aby bezpośrednio skontaktować się z właścicielami biura podróży MyKuba - wycieczki na Kubę, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@mykuba.pl lub wiadomości przez WhatsAppa na numer telefonu Natalii +48795157096