sylwester kuba z mykuba

SYLWESTER NA KUBIE 2023/2024

Wyjazd Sylwester na Kubie 2023/2024 to jedyna taka wycieczka gdzie nie tylko przeżyjesz niezapomnianą noc Sylwestrową, ale również, w zależności od wybranej przez Ciebie wycieczki, zwiedzisz środkowo-zachodnią część wyspy oraz spróbujesz zatańczyć salsę kubańską! Spędź Sylwestra marzeń na Kubie, tańcząc salsę kubańską i popijając schłodzone mohito na karaibskich plażach.

DOSTĘPNE OPCJE WYCIECZEK SYLWESTER 2023/2024:

29.12.2023 – 08.01.2024 – trwają zapisy

DLACZEGO MYKUBA?

 • MyKuba to wycieczki na Kubę dla małych grup, max do 20 osób.
 • MyKuba to opieka polskojęzycznego przewodnika.
 • MyKuba to stały kontakt oraz pomoc Kubańczyka – Raydel Zaldivar Brito oraz Polki – Natalii Andres, którzy dopilnują wszystkich spraw organizacyjnych.
 • MyKuba to bezpieczeństwo i dokładnie zaplanowana każda chwila Waszego czasu. Nasz program jest dokładnie przemyślany (wiemy, co jest warte zobaczenia!) ale i Wasze propozycje są mile widziane!
 • MyKuba to komfort podczas podróży (samochód, dostępny podczas części objazdowych oraz najlepsze casa particulares, dostępne na Kubie).
 • MyKuba to po prostu ludzie, tworzący z nami te wspaniałe podróże!
 • MyKuba to poznanie kultury, obyczajów oraz religii na Kubie.
 • MyKuba to najlepsze zajęcia taneczne w profesjonalnych szkołach tańca na Kubie.

Nasza znajomości wyspy, ludzi z nami współpracujących, ich kultury i języka hiszpańskiego – uczyni Wasz wyjazd niezapomnianą przygodą!

INFORMACJE DOTYCZĄCE LOTÓW

Wszyscy uczestnicy wyprawy samodzielnie rezerwują bilety lotnicze, ale biuro podróży MyKuba – wycieczki na Kubę zawsze służy pomocą przy ich zakupie. Ponadto, przed wyprawą zakładamy czat grupowy, aby każdy mógł się porozumieć i spróbować znaleźć wspólny lot. W ten sposób wszyscy uczestnicy mogą lecieć tym samym samolotem i poznać się nawzajem, zanim jeszcze przylecą n Kubę.

Podczas rezerwacji wycieczki będziecie mogli skorzystać z pomocy dedykowanego konsultanta, który wyszuka oraz zarezerwuje najlepsze cenowo bilety lotnicze. Zespół MyKuba udostępni numer telefonu oraz adres e-mail, na jaki będziecie się Państwo kontaktować aby ustalić szczegóły dotyczące zakupu biletów. Wyślemy w e-mailu kontakt do naszego agenta lotniczego, z którym współpracujemy. Agent lotniczy wyszuka oraz zarezerwuje najlepsze cenowo bilety lotnicze na Kubę.

WARUNKI PODRÓŻOWANIA COVID-19

 • Dobra wiadomość! Od 6 kwietnia 2022 roku, aby wjechać na Kubę, nie trzeba już mieć paszportu COVID-19 ani testu antygenowego/PCR-RT. To znacznie ułatwia podróżowanie na Kubę osobom nieszczepionym.
 • Uczestnicy wycieczek MyKuba stosują się do wymogów wjazdowych Kuby. Zaleca się regularne sprawdzanie wymagań wjazdowych na państwowej stronie.
 • Spośród krajów posiadających dostępne dane, Kuba zaszczepiła największy odsetek swojej populacji przeciwko Covid-19. 9 932 738 osób otrzymało obie dawki szczepionki, co stanowi 89,7% całej populacji Kuby.

POTRZEBNE DOKUMENTY. WYJAZD NA KUBĘ - CO ZABRAĆ?

 • WIZA TURYSTYCZNA – pozwala na pobyt na Kubie do 90 dni, ale można ją przedłużyć do 180 dni łącznie, jeśli złożysz wniosek o przedłużenie wizy w kraju. Wizę turystyczną można kupić w biurach podróży, agencjach internetowych lub zamawiając ją w Ambasadzie Kuby w Warszawie.
 • PASZPORT – wymagana ważność paszportu to minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
 • UBEZPIECZENIE – ubezpieczenie na Kubę jest obowiązkowe. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie, sprawdź dwukrotnie, czy firma obsługuje Kubę przed sfinalizowaniem zakupu. Jest to ważne, ponieważ w tej chwili wiele firm ubezpieczeniowych jest zobowiązanych do pokrycia ewentualnych wydatków związanych z zarażeniem COVID-19.
 • ELEKTRONICZNA DEKLARACJA ZDROWIA – D’VIAJEROS to strona internetowa na której podróżni przybywający na Kubę wypełniają elektroniczną deklarację zdrowotną już 72h przed planowana podróżą. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji, system wytwarza unikatowy kod QR, który należy pobrać na telefon lub wydrukować. Kod QR będzie potrzebny podczas odprawy celnej na lotnisku na Kubie.
 • DOKUMENTY COVID-19. Polecamy sprawdzanie strony ministerstwa turystyki Kuby, gdzie najszybciej znajdziemy sprawdzone informacje dotyczące wymaganych dokumentów wjazdowych.

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

Klienci biura podróży MyKuba – wycieczki na Kubę są zakwaterowani w „casas particulares”. Casas particulares to prywatne domy Kubańczyków specjalnie przygotowane do przyjmowania turystów. Kubańczycy najczęściej wydzielają część swojego mieszkania i wynajmują turystom. Aby móc zostać gospodarzem casa particular Kubańczycy muszą ubiegać się o specjalną licencję i co miesiąc płacić państwu określoną kwotę pieniędzy  – licencje funkcjonują podobnie do podatków w Polsce.

Wybieramy najlepsze casas particulares na wyspie, jednak musimy pamiętać o trudnych warunkach panujących na wyspie i być wyrozumiali dla możliwych braków. Uczestnicy  wycieczek na Kubę są lokowani w pokojach dwu-osobowych. Istnieje możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego za dodatkową opłatą – 150 EUR.

czytaj więcej

WYMARZONY SYLWESTER KUBA​

Pożegnanie starego oraz celebrowanie nowego roku nie musi ograniczać się dzisiaj do imprezy w klubie czy balu. Sylwestrową noc można spędzać w dowolnym miejscu globu,choćby po jego drugiej stronie. Ci, którzy marzą o wyjątkowym zakończeniu roku, mogą zaplanować pobyt na Kubie. Sylwester na rajskiej wyspie stanie się dla nich jednym z najwspanialszych, najchętniej przywoływanych wspomnień. Gorąco zachęcamy do udziału w naszych wycieczkach. Zapewniamy wyśmienitą, wręcz szampańską zabawę oraz cudowne wrażenia.

Jeżeli jesteście zainteresowani nietuzinkową oprawą ostatniej nocy roku, zapraszamy na sylwester na Kubie. Organizujemy wyjazdy dla osób uwielbiających poznawać nowe miejsca oraz ludzi. Mamy mnóstwo atrakcyjnych propozycji spędzania czasu w trakcie pobytu na tej pięknej wyspie. W zależności od preferencji uczestnicy mogą wypoczywać na plaży, zwiedzać okolicę, uczyć się tańca, poznawać kubańskie tradycje oraz kuchnię. Jeśli podoba Wam się Kuba, sylwester na niej skradnie Wam serce! U wielu ludzi samo hasło „wypoczynek na Karaibach” wywołuje błogi uśmiech na twarzy. Udowadniamy, że warto tu przyjechać bez względu na porę roku. Każdego roku tropikalna wyspa przyciąga tysiące turystów z różnych zakątków świata. Miłośnicy egzotycznych zakątków przyjeżdżają tutaj na letnie wakacje, a także w innych miesiącach. Kuba na sylwestra nadaje się równie doskonale co na wiosenny urlop czy przywitanie jesieni. Pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu – panujące temperatury pozwalają w pełni relaksować się na dworze, a jednocześnie nie ma dokuczliwych upałów.

Kuba na sylwestra– idealny pomysł

Świętowanie nadejścia nowego roku w tak atrakcyjnym turystycznie punkcie globu to niezwykłe wydarzenie. Jeżeli zdecydujecie się na dołączenie do grona uczestników naszej wycieczki, gwarantujemy, że to będzie dla Was najlepszy w życiu sylwester Kuba pod koniec grudnia urzeka swoją urodą. Będziecie mieć okazję zobaczyć, jak mieszkańcy wyspy przygotowują się na największą imprezę roku. Co więcej, otrzymacie możliwość udziału w hucznym, kolorowym wydarzeniu, którym w tym okresie żyją wszyscy Kubańczycy – oraz turyści.

Nie przejmujcie się tym, że nie umiecie perfekcyjnie tańczyć. W trakcie nocnej zabawy nikt nie będzie zwracał na to uwagi. Sylwester na Kubie to niesamowicie radosna impreza, podczas której spotkacie mnóstwo przyjaźnie nastawionych osób. Dodatkowo oferujemy zajęcia taneczne, które pomogą Wam nie tyle opanować podstawowe kroki, co oswoić się z gorącymi kubańskimi rytmami.

Kuba sylwester marzeń

Trudno wymienić wszystkie atuty, którymi wyróżnia się Kuba Sylwester spędzony na tej malowniczej wyspie zapadnie w pamięć każdemu, kto odwiedzi ją w tym czasie. Z dużym prawdopodobieństwem nie będziecie już chcieli wybierać się na uroczyste bale organizowane w swoim mieście. Z celebrowaniem nadejścia nowego roku na Karaibach nie może się równać żadna inna impreza. Przy czym na uwagę zasługuje zarówno lokalizacja – co by nie mówić, to sylwester na Kubie – jak i oferta firmy zapraszającej na wyspę. Zapewniamy wysoki standard usług, sympatyczną atmosferę oraz kompleksową opiekę. W razie jakichkolwiek problemów możecie liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu. Wychodzimy z założenia, że egzotyczne kierunki takie jak Kuba na sylwestra są strzałem w dziesiątkę. Przygotowywane przez nas wycieczki cieszą się coraz większym powodzeniem wśród ludzi chcących przeżyć niezapomniane chwile. Nieważne, ile macie lat, czy wyjeżdżacie w parze, rodziną, czy może grupką znajomych. Jeśli nużą Was „zwykłe” imprezy sylwestrowe, marzycie o czymś unikalnym, wyjazd na Karaiby może być spełnieniem Waszych fantazji. Podejmując decyzję o udziale w wyprawie, dołączycie do grona uczestników ciekawych zajęć oraz szeregu atrakcji. Nie sposób pominąć też głównej zabawy. Gdy będziecie świętować jedyny w swoim rodzaju sylwester, Kuba w tym czasie zmienia się w roztańczone miejsce pełne muzyki oraz kolorów. Bawcie się wraz z całą wyspą! Kto wie, może wrócicie tam z nami za kolejny rok?